קפה 5 כוכבים

קפאין – מדוע לא להגזים בשתיית קפה

קפאין - מדוע לא להגזים בשתיית קפהצריכת קפאין משפיעה על כל מערכת איברים, מערכת העצבים על העור. קפאין רמות העלאה של הורמוני דחק בדם, לעכב את מערכות אנזימטיות שיש קשר הפוטנציאל ניקוי של הקבלה מקומות, נרבוזה, והיא קשורה עם מדינה חלשה של בריאות, חרדה ודיכאון. להלן מספר בעיות בריאותיות הנגרמת על ידי עודף של קפאין/ אומרים שקפה טוב מתחיל עם פולי קפה איכותיים.
כמה סיבות עיקריות מדוע לא להגזים בשתיית קפה:

1. הקפאין עשוי לתרום רבות בעיות עיכול

קפאין עושה גירוי הקיבה של שלפוחית השתן. בחולים עם כיב פפטי יש להימנע ממשקאות המכילים קפאין. אנשים רבים מוצאים גם שהם מכינים המכילים קפאין לסבול משלשול ואחריו עצירות.

2. הקפאין מקדם מיגרנות

אין ספר שאם מדברים על קפה טוב, מכונות אספרסו למשרד יודעת לעשות אתה עבודה בצורה מעולה.
כאבי ראש הם נפוצים בין מי שותה קפה ולהעביר לעיתים קרובות לאחר תקופות קצרות של קבלת קפה (1-2 שבועות). כאבי ראש עלול להתרחש גם כסימפטום של בנאלית הקפה. אנשים מסוימים רגישים אז כי כאבי הראש להתרחש בקרוב לאחר צריכת את האחרון כוסות קפה.

3. הקפאין משפיע התפתחות העובר

שתיית קפה הוכח יש השפעות על העובר פוגע. מחקרים הראו כי 7 כוסות קפה ליום עלולה לגרום לתופעות בלתי רצויות על ההריון. קפאין יכול להשפיע על כרומוזומים בתאי המין, הכרומוזומים הנמצאים התפתחות העובר במהלך ההריון

4. הקפאין מגביר את הסיכון לסרטן

חומרים אשר עשויים להשפיע על הכרומוזומים יכול להתרחש ועלייה בשיעור של סרטן. סרטן שלפוחית השתן אצל נשים הוא 2 פעמים ½ עשויה להתרחש אם אישה שותה רק כוס קפה אחת ביום.

5. הקפאין גורם עייפות פיזית ונפשית

עייפות פיזית ונפשית נפוץ לאחר שתיית משקאות המכילים קפאין. קפאין מעוררת העצבים קודם, ואז הגורם לדיכאון שלהם. סימפטום במעשים בתוך הארונות של רופאים היום היא עייפות. ובכל זאת, אנשים רבים מאמינים בטעות כי קפה עוזר לעבור יום קשה היום.
הפרעות הנגרמת על ידי עודף קפאין

6. הקפאין משפיע על תהליך הלמידה ולשמור

תוך כדי לייצר המכילים קפאין-גידול של למידה קיבולת, התוצאה הכוללת היא ירידה ברמת הלמידה. התלמידים יהיה מומלץ להימנע ממשקאות המכילים קפאין כדי להגדיל את יכולת הלמידה. אם אתה שותה קפה בלילה, זה מפריע המוח של חומר טרי להעביר למד מן הזיכרון לטווח קצר לטווח הארוך.

7. הקפאין מגביר את הסיכון של דיכאון

מספר מחקרים הראו קשר בין צריכת קפאין לבין הפרעות נפשיות. היו דיווחים של דיכאון וחרדה במוסדות בריאות הנפש, אשר טופלו על-ידי הסרת קפאין מהתזונה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support